Обмін досвідом та кращі практики – делегація МОЗ Королівства Саудівська Аравія відвідала Львівщину

Упродовж двох днів, 12-13 вересня, фахівці у галузі медичної реабілітації та фізіотерапії Міністерства охорони здоров’я Королівства Саудівська Аравія ознайомились із науково-практичною діяльністю Міжнародної клініки відновного лікування у Трускавці. За підсумками візиту відбулась зустріч на якій напрацювали шляхи подальшої взаємної співпраці в галузі охорони здоров’я та реабілітації.

Участь у зустрічі взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування професор Володимир Козявкін та фахівці із Королівства Саудівська Аравія.

Як розповіли іноземні гості понад два роки їх досліджень продемонстрували, що Міжнародна клініка відновного лікування у Трускавці є одним з кращих закладів у галузі медичної реабілітації та фізіотерапії. А відтак отриманий досвід та кращі практики, з якими ознайомились, застосують у медичній практиці на Батьківщині.

У свою чергу Володимир Козявкін відзначив високий рівень професіоналізму фахівців та сподівання на подальшу співпрацю.

«Маючи серйозний освітній рівень підготовки, фахівці у галузі медичної реабілітації та фізіотерапії Королівства Саудівська Аравія, є відкриті до практичних технологій, які дають результат. Я вірю, що ця зацікавленість трансформується у реальні діла. Я твердо переконаний, що наші гості мають також не лише цікаві ідеї, але й досвід, і в процесі нашої сумісної співпраці в майбутньому ми зможемо спільно організувати програму рішення проблеми, адже головним є шлях конкретної роботи, яка дає результат», – зазначив Володимир Козявкін.

Запевнення у співпраці та підтримці зі сторони обласної влади делегації висловив Ростислав Замлинський.

«Міжнародна клініка Володимира Козявкіна є візитівкою не лише Львівщини, а й усієї України. Підставою для цього є унікальна інноваційна методика лікування, а також пацієнти зі стабільним результатом, які пройшли реабілітацію упродовж останніх 25 років. Ми розуміємо, що можемо досягати ще кращих результатів розширюючи співпрацю по всьому світу. Дуже радіємо, що сьогодні ви знайомитесь із кращими вітчизняними досягненнями в галузі фізичної терапії та реабілітації, а також висловлюємо зацікавленість до кооперації з вашою країною у різноманітних сферах. Львівщина має надзвичайні можливості та ресурси для подальшого розвитку партнерських стосунків із країнами Європи та світу», –  наголосив Ростислав Замлинський.

Зазначимо, що фахівці із Королівства Саудівська Аравія в межах візиту відвідали кабінети мобілізуючої гімнастики, корекції ходи, мобілізації суглобів та біомеханічної корекції хребта, ознайомились із унікальним методом лікування дитячого церебрального паралічу за методикою професора Козявкіна, системою нейрофізіологічної реабілітації, а також досягненнями пацієнтів клініки.

 

Довідково

Міжнародна клініка відновного лікування є провідним центром для реабілітації хворих з дитячим церебральним паралічем та іншими хронічними неврологічними захворюваннями, має необхідний досвід лікування і здатна забезпечити надання необхідних медичних послуг пацієнтам і за своєю технологією та ефективністю медико-соціальної реабілітації не має аналогів в Європі та Америці чи країнах Близького Сходу. Клініка побудована з урахуванням особливостей реабілітації пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.

Протягом останніх 25 років з позитивним стабільним результатом, який спостерігався в 98% хворих, в клініці пройшли курс реабілітації близько 74 тисяч пацієнтів із 63 країн світу, у тому числі з Польщі, Німеччини, Австрії, Голландії, Румунії, Росії, США, Королівства Саудівська Аравія, Кувейту, Катару, ОАЕ та інших.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*