Обмін бізнес-делегаціями, промотури для журналістів, залучення інвестицій, – зустріч із Послом Македонії

Про потенційні вектори співробітництва йшлося сьогодні, 17 березня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського та керуючого справами Львівської обласної ради Валентина Харлова з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі.

На початку зустрічі Ростислав Замлинський в особі Надзвичайного і Повноважного Посла подякував Македонії за послідовну підтримку територіальної цілісності України.

Сторони обговорили можливості співпраці в деревообробній, харчовій галузі, торкнулися теми сільського господарства і переробки. «Ми можемо запропонувати організувати виробництво на Львівщині. У нас є достатньо вільного робочого ресурсу і є сировинна база», – зауважив посадовець. А для реалізації озвучених планів сторони домовилися запровадити практику обміну бізнес-делегаціями.

Столе Змейкоскі поділився планами відкрити у Львові Почесне консульство Республіки Македонія для покращення співпраці між Львівщиною і Македонією.

Іноземний гість запропонував компаніям із Львівщини взяти участь у тендері, пов’язаному із газифікацією, а також здійснювати видобуток вугілля на декількох шахтах Македонії.

Крім того, Ростислав Замлинський запропонував організувати промоційний тур для македонських журналістів і туроператорів, щоб вони ознайомилися з бальнеологічними, гірськолижними курортами Львівщини.

Також Ростислав Замлинський і Столе Змейкоскі обговорили співпрацю в галузі культури, зокрема обміну творчими колективами.

За результатами зустрічі македонській стороні надали перелік інвестиційних об’єктів та пропозицій від Львівщини для ознайомлення і потенційного інвестування. А також підготують узагальнений перелік пропозицій по економічному, промоційному, культурному напрямках співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*