Обличчя АТО. «Шеф» передової кухні

Шеф-кухар на ім’я Василь з елітного санаторію «Світязь» у м.Трускавці зараз готує для поранених і медперсоналу 66-го мобільного госпіталю, що знаходиться поблизу передової. Отримавши повістку, майстер делікатесів легко змінив роботу у заможному ресторані на суворі умови військової польової кухні.

За словами Василя, коли йому принесли повістку про мобілізацію, він вирішив одразу відгукнутись на поклик Батьківщини. За його переконаннями, кожен чоловік у важку для своєї країни хвилину має виконати свій обов’язок. І нехай це буде лише приготування їжі. Однак він вірить, що смачними стравами сприяє одужанню поранених бійців.

Василь розповідає, що намагається частувати українських вояків смачними стравами, як з ресторану. Ось нещодавно, шеф-кухар спік для особового складу неперевершений яблучний пиріг. Найбільше зізнається, що полюбляє готувати український борщ за фірмовим бабусиним рецептом.

За матеріалами інформаційної групи МОУ

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*