Обличчя АТО. Лікар-хірург: «Майте сміливість перемогти ворога у собі»

66 Львівський передовий госпіталь.  Лікар – хірург Едуард Валерійович Ромазюк. В своєму цивільному житті цей чоловік успішний лікар, має престижну роботу, хороший заробіток. А ще він кандидат медичних наук з високим практичним професійним досвідом. До війська був мобілізований ще у серпні 2014 року.В зоні проведення АТО він вже вдруге. Разом з іншими лікарями, він розгорнув медичний пункт в селищі Піски.
І прямо там, на передовій, під обстрілами ворога надавав першу хірургічну допомогу нашим пораненим. Власне його руки і досвід врятували життя багатьом нашим бійцям.

На питання про АТО Едуард Валерійович відповів так:

– Моє глибоке переконання, що коли країна фактично перебуває у стані війни, люди чоловічої статі не мають права сидіти дома на дивані і спостерігати за тим, що відбувається в країні через телевізор чи комп’ютер, – зазначив Едуард  Ромазюк. – Потрібно йти і захищати свою державу.

А тим, хто зараз ще вагається стосовно участі в четвертій хвилі мобілізації лікар-хірург радить набратись сміливості, прийти у військкомат. І перемогти ворога спочатку в собі, а потім вже на полі бою. За його словами боятись не потрібно. Адже зачинившись у своїх домівках, ми пустимо війну у кожен українській дім.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*