Обличчя АТО. Герої серед нас

Доброволець батальйону “Айдар” Микола Стародуб одразу після Майдану, захистивши країну від внутрішнього ворога, без вагань пішов на передову, коли на незалежність нашої країни зазіхнув агресор.

Спочатку перебував біля села Половинкіно, пізніше – в місті Щастя. “Момент звільнення міста від бойовиків назавжди залишиться в пам’яті”, – згадує доброволець.

Після демобілізації почав активно займатись громадською діяльністю. Його обрали головою комісії боротьби з корупцією в місті Самбір, членом Громадської організації “Спілка учасників АТО Самбора”.

“Хочеться бути корисним суспільству. Адже багато проблем є і тут, на місці. А пасивним  глядачем уже бути не можу. Тому вирішив перейти до дій”, – розповів говорить Микола Стародуб.

Тепер колишній айдарівець часто спілкується з бойовими товаришами. Мовляв, тільки в колі друзів, які як і ти знають, що таке війна, можна поговорити на теми, які  вдома не хочеться зачіпати…

У планах на майбутнє створення з однодумцями центру  психологічної допомоги бійцям, що побували в АТО.

Молодому ж поколінню радить: “Не ховайтесь! Адже, хто, як не ми, українці, буде відстоювати свою землю. Слід запам’ятати, що є речі гірші війни – це боягузтво, зрадництво, егоїзм. Інколи за гучними словами ховаються саме такі людські якості. Ворог на цьому часто спекулює. А ми повинні демонструвати нашу хоробрість і відданість”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*