Обленерго рекомендує прикарпатцям самостійно знизити електроспоживання у період з 8 до 22 години  

imagesВраховуючи напружену ситуацію з поставками палива на теплові електростанції, Міненерговугілля звернулося до електропередавальних організацій із проханням забезпечити дотримання встановлених Міністерством режимів електроспоживання в осінньо-зимовий період.

Особливо висока загроза порушення стабільності роботи ОЕС України може виникнути у періоди різкого зниження температури навколишнього середовища до настання опалювального сезону, коли населення починає масово використовувати побутові прилади електрообігріву.
У разі виникнення кризового становища в ОЕС України та для забезпечення стабільності її роботи енергопостачальні компанії, згідно із чинним законодавством та нормативно-правовими документами, будуть вимушені застосувати радикальні заходи, серед яких введення графіків обмеження, аварійного та погодинного відключення.

Для запобігання порушення роботи ОЕС України, а також з метою економного використання енергоресурсів ПАТ “Прикарпаттяобленерго” звертається до мешканців регіону із рекомендацією самостійно знизити електроспоживання у період з 8 до 22 години доби.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*