«Облдержадміністрація співпрацює з силовими органами області, аби вчасно попередити ймовірні конфлікти на Львівщині», – Ірина Сех

CU2A0153Львівська обласна державна адміністрація тісно співпрацює з правоохоронними органами області, аби вчасно попередити будь-які конфлікти та провокації, особливо у святкові дні. Про це повідомила голова Львівської ОДА Ірина Сех 23 квітня під час зустрічі з представниками місії ОБСЄ.

Водночас Ірина Сех запевнила, що порушень громадського порядку на міжнаціональному рівні не було.

«Ми цінуємо співпрацю з міжнародними місіями, особливо в такий нелегкий час. А оцінка місії ОБСЄ з прав людини вкрай необхідна, аби об’єктивно інформувати світову громадськість про події в Україні», – сказала І. Сех.

Як запевнив уповноважений з прав людини, голова особливої місії ОБСЄ у Львівській області Мачей Ланг, головна мета місії – спостереження за дотриманням прав людини в регіоні, а також моніторинг  подій в Україні.

«Основні принципи нашої роботи – це об’єктивність, нейтралітет і не викривлений погляд на ситуацію. Саме з цією метою ми будемо вести активний діалог із громадськими організаціями області, громадськими рухами та спільнотами, а також з владними структурами та ЗМІ», – розповів Мачей Ланг та додав, що особлива місія буде діяти в Україні до кінця вересня. Саме такий термін дії мандату спостерігача ОБСЄ.

Загалом в Україну прибуло 10 таких робочих груп, які на різних територіях України будуть проводити свою спостережну місію.

Голова ОДА запевнила, що облдержадміністрація всебічно сприятиме роботі місії та прийме пропозиції чи зауваження.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*