Облдержадміністрація ініціює передачу пасажирських перевезень Львівській міській раді

У зв’язку з реформою децентралізації та зміною адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів, передбачена передача повноважень щодо організації пасажирських автомобільних перевезень від районних державних адміністрацій до обласних державних адміністрацій або виконавчих комітетів місцевих рад територіальних громад.

Львівська обласна державна адміністрація є організатором перевезень на 10-ти автобусних маршрутах загального користування, які обслуговують населені пункти, котрі у зв’язку із децентралізацією входять до складу Львівської територіальної громади.

Враховуючи вищенаведене, Львівською облдержадміністрацією надіслано Львівській територіальній громаді та перевізникам лист від 08.12.2020 щодо можливості підписання трьохсторонньої угоди про заміну організатора на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Львівської територіальної громади.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*