Облдержадміністрація допоможе очистити Львів від сміття

Львівська ОДА очолить процес вивезення твердих побутових відходів із території Львова: уже відсьогодні в облдержадміністрації створено комісію, яка координуватиме роботу до повного вивезення сміття.

Про це на брифінгу за результатами позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Ми врахували, що на сьогоднішній день відсутні факти звернення міської влади Львова до керівників територіальних органів влади з проханням про вивезення на полігони Львівської області сміття, яке нагромаджується на території міста. А також взяли до уваги відсутність фактів блокування чи тиску з боку представників правоохоронних структур або органів державної влади на міську владу для врегулювання цієї проблематики”, – зазначив Олег Синютка.

Відтак рішенням комісії ТЕБ і НС створено відповідну комісію, яка працюватиме під контролем голови ОДА до повного вивезення нагромаджених відходів із території Львова. “Засідання комісії відбуватиметься щоденно о сьомій ранку. І я сподіваюсь, що ми до наступного тижня повністю впораємось зі сміттєвою проблемою, аби унеможливити виникнення епідеміологічної ситуації та екологічного лиха, – розповів Олег Синютка. – Після цього господарські структури міста повинні приступити до виконання своїх безпосередніх обов’язків і забезпечити щоденне ритмічне вивезення твердих побутових відходів зі Львова”.

З його слів, іншим рішенням комісії є укладення угод між Львовом і територіальними громадами для вивезення накопиченого сміття у Львові на полігони області. Граничний термін очищення  міста – це 7 днів.

Також вирішено звернутись до міської влади міста Львова і Уряду України стосовно рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Для цього має бути проведений конкурс і виготовлений відповідний проект за участю міжнародних організацій, а також залучені кошти міського та державного бюджетів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*