Облдержадміністрація активізовує співпрацю з кредитними спілками

Львівщина має хороший досвід співпраці з кредитними спілками. Насамперед, це стосується кредитування населення на впровадження енергозберігаючих заходів, а також фермерських господарств з метою підтримки дрібного товаровиробника.

Про це зазначив в.о. першого заступника голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський на першому в Україні виїзному засіданні Всесвітньої ради кредитних спілок, яке днями відбулось у Львові.

«В області ефективно діє програма енергозбереження для населення на 2013-2016 роки, учасниками якої є ряд кредитних спілок. Відповідно до неї жителі регіону отримують часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, отриманими на енергозберігаючі заходи. Також місцеві сільськогосподарські виробники мають можливість залучити кредитні кошти в рамках Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу на 2013 – 2015 роки», – розповів він.

Під час дискусії присутні розглянули можливості поліпшення української кредитної кооперації, а також було озвучено пропозиції щодо дерегуляції цього виду бізнесу, напрацьовані Національною асоціацією кредитних спілок України.

Ростислав Замлинський підтвердив готовність обласної влади у розширенні співпраці з кредитними спілками, що діють на теренах Львівщини. Зокрема, йдеться про допомогу у вдосконаленні нормативно-правової бази, а також поширенні інформації про їх діяльність.

«Ми готові обговорювати питання дерегуляції бізнесу та усіляко сприяти діяльності цих фінансових установ», – резюмував Р.Замлинський.

Довідка:

Всесвітня рада кредитних спілок (WOCCU) – головна представницька організація кредитних спілок на світовому рівні. До WOCCU входять організації зі 103 країн світу. Членами ради є регіональні і національні асоціації кредитних спілок, які представляють понад 57 000 кредитних спілок. Загалом вони об’єднують 208 000 000 членів. Україну у WOCCU з 1995 року представляє Національна асоціація кредитних спілок України.

Загальні активи кредитних спілок – членів WOCCU становлять понад 1,7 трильйона доларів США.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*