Обласний молодіжний центр розпочинає новий етап розвитку

У вівторок, 6 вересня, у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась перша спільна організаційна зустріч активної молоді, представників громадських організацій та молодіжних лідерів. Усі охочі мали змогу долучитись до розроблення стратегії розвитку Центру.

Очікується, що обласний центр стане платформою для розвитку молодіжних громадських організацій, а також молоді загалом.

У процесі обговорень, зокрема, було оцінено наявний стан речей та визначено пріоритетні вектори подальшого розвитку. Спільно із молоддю представники Центру визначили й основні кроки для організації роботи за принципом “З молоддю і для молоді”.

Нагадаємо, що Львівський обласний молодіжний центр нещодавно змінив адресу та переїхав на вулицю Винниченка 12, і завжди відкритий до співпраці!

Контакти: Тел: (032) 261-22-75, е-mail: lomc2001@gmail.comhttps://www.facebook.com/lviv.youth.center.

Довідка:

Європейські молодіжні центри в Будапешті та Страсбурзі є головною опорою молодіжного сектора Ради Європи. Вони виступають освітніми лабораторіями для розробки стандартів якості молодіжної роботи та центрами зосередження інновацій у питаннях формування молодіжної політики. Центри створюють власні навчальні матеріали та навчальні програми в цілях розвитку демократії та неформальної освіти. Таким чином, вони сприяють обміну знаннями та належними практиками серед професіоналів у молодіжному секторі на національному і міжнародному рівнях.

Україна активно переймає європейську модель. Зокрема, з ініціативи Міністерства молоді та спорту України підготовлено проект Постанови Кабінету Міністрів “Типове положення про молодіжний центр”. У різних областях України при органах місцевого самоврядування такі центри уже функціонують.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*