Обласна прокуратура перевірить законність реконструкції озера у Брюховичах

Прокуратура Львівської області перевірить законність рішення про надання земельної ділянки навколо озера у Брюховичах орендареві та правомірність реконструкції водойми. З відповідним поданням до обласної прокуратури звернулася заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак. Такого результату досягнуто під час зустрічі керівництва Львівської ОДА з громадськими активістами, експертами, юристами та мешканцями Брюхович, яка відбулася у вівторок, 20 жовтня.

“Рішення щодо реконструкції озера у Брюховичах, перевірка актів виконаних робіт та порядок здачі в експлуатацію має стати предметом кримінального розслідування, – зазначив під час зустрічі з активістами голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Необхідно також переглянути законність будівництва в прибережній смузі, бо для мешканців вона має бути вільною в доступі”.

Окрім подання до прокуратури Ірина Гримак звернеться до Львівського обласного управління водних ресурсів щодо паспортизації водойм, які знаходяться на території Брюхович та підтвердження їх статусу водного об’єкта.

Також під час зустрічі обговорили проблему  незаконного будівництва у селищі. Зокрема, громадські активісти наголосили на тому, що на території Брюхович упродовж останніх років зводять будинки з численними порушеннями поверховості. А на цій території дозволено будувати споруди щонайвище у 4 поверхи.

Нагадаємо, що у Брюховичах триває протистояння громадських активістів з орендарем водойми. На думку активістів, реконструкція місцевого озера ведеться не у відповідності до вимог проекту. Також не розроблено паспорта водного об’єкта.

За словами представників громади, орендар озера почав поступово його засипати, іноді навіть будівельним сміттям. Плесо озера унаслідок таких дій суттєво зменшилося. Деякі мешканці скаржаться на те, що у них знизився рівень води в криницях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*