Обласна комісія закликала Львівську міськраду збільшити кількість техніки на Грибовицькому звалищі

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо посилення роботи Львівської міської ради із ліквідації ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі. Зокрема, йдеться про необхідність збільшення кількості техніки для пришвидшення пошукових робіт працівника ЛКП “Збиранка”, котрого завалило сміттям.

Про це розповіла заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак за результатамипозачергового засідання комісії ТЕБ і НС, яке відбулось у понеділок, 13 червня.

Зазначимо, що після втручання керівництва Львівської ОДА, вдалось суттєво збільшити кількість техніки, яка працює на Грибовицькому сміттєзвалищі. За інформацією обласного департаменту цивільного захисту, станом на сьогодні, 14 червня, до робіт залучено 5 бульдозерів, 4 екскаватори та 6 самоскидів, які підвозять грунт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*