Об’їзд шкіл щодо перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року

У понеділок, 27 серпня, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Оксаною Манюх здійснили об’їзд шкіл щодо перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року.

Було відзначено належну підготовку навчальних закладів до нового навчального року та пророблений великий обсяг підготовчих робіт. Водночас особливу увагу звернуто на підготовку класних приміщень для перших класів, які мають розпочати свою роботу в цьому навчальному році по новій програмі «Нова українська школа», а також на підготовку шкільних закладів в осінньо-зимовий період та пожежну безпеку. Юрій Лило поцікавився проблемними питаннями функціонування кожного закладу освіти та висловив свої зауваження та пропозиції. Також зауважив, що підготовка закладів освіти до роботи у новому навчальному році перебуває під постійним контролем та у зоні особливої уваги керівництва району.

Хід підготовки закладів освіти вселяє упевненість, що 1 вересня діти району прийдуть у світлі, відремонтовані класи.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*