Об’єднаним громадам розповіли, де залучити міжнародні кошти

У вівторок, 12 квітня, об’єднаним територіальним громадам Львівщини розповіли про найближчі можливості для залучення коштів міжнародної технічної допомоги. Зокрема, цьогоріч вони можуть подавати заявки на конкурси, що організовують Міжнародний фонд “Відродження”, Агентство з міжнародного розвитку США (USAID) та  Фонд “Монсанто”.

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тетяни Шепіленко, об’єднані громади матимуть шанс для фінансування щонайменше у рамках трьох ініціатив. Серед них – “Розвиток місцевої демократії – важлива складова реформи місцевого самоврядування” МФ “Відродження” (термін подання заявок 04.05.2016), Конкурс соціальних проектів для сільських громад Фонду “Монсанто” (термін подачі заявок 01.07-31.08.2016) та “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) USAID.

Також Тетяна Шепіленко наголосила, що у квітні для представників громад розпочалась серія навчальних семінарів з основ міжнародної технічної допомоги та проектного менеджменту. Зокрема, минуло тижня вже завершився перший семінар із циклу. Наступне ж навчання відбудеться у четвер, 14 квітня. “Ці семінари допоможуть громадам зрозуміти можливості, які надає міжнародна технічна допомога, навчитися розробляти та управляти проектами”, – пояснила директор департаменту.

За додатковою інформацією просимо звертатись у профільний департамент Львівської ОДА, за адресою: м. Львів, 79008, вул. Винниченка, 18, або телефоном (032) 261-30-78 та на електронну пошту: ic-ita@loda.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*