Об’єднання зусиль задля протидії АЧС – Львівщина і Польща обмінялись досвідом

3 липня, відбувся круглий стіл щодо профілактики та боротьби із африканською чумою свиней (АЧС). Представники профільних відомств Польщі та Львівщини поділились досвідом у сфері протидії вірусу.

У вступному слові перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив на важливості двостороннього діалогу.

«Питання, які ми сьогодні будемо піднімати є вкрай важливі для Львівщини, інших областей, України в цілому, а також для наших добрих та найближчих сусідів із Республіки Польща. Я впевнений, що в такому діалозі і спільними зусиллями ми можемо вирішувати будь-які проблеми. Питання АЧС – це питання, яке стосується не лише сільського господарства, а й лісівників, мисливських господарств, торгівлі, харчо переробки, зрештою і науки. Мені дуже приємно, що ми всі разом об’єдналися навколо того, щоб обговорити цінний досвід у протидії та профілактиці АЧС. Дуже важливо нам сьогодні почути і запозичити досвід наших польських колег», – зазначив Ростислав Замлинський.

Директор Національного ветеринарного інституту міста Пулави (Польща) Кшиштоф Нємчук презентаційно ознайомив учасників зустрічі із перебігом АЧС на теренах Польщі, а також із заходами, які вживаються Польщею для профілактики та протидії вірусу. Також, Кшиштоф Нємчук наголосив на необхідності донесення інформації щодо АЧС до кожного фермера.

Представники Львівщини також поділились із польськими колегами власним досвідом, зокрема проведення обліку суб’єктів господарювання, контроль за клінічним станом поголів’я свиней, дослідження та підбір пат матеріалу, створення  матеріального резерву засобів дезінфекції та проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення та фермерських господарств.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*