Об`єднані громади співпрацюватимуть із вишами у вирішенні організаційних завдань

Сьогодні, 16 березня, відбувся семінар щодо співпраці об’єднаних територіальних громад із Національним університетом «Львівська політехніка». В межах семінару порушили питання вирішення завдань просторової організації територій та соціально-економічного розвитку громад.

У тренінгу взяли участь представники влади, голови ОТГ, професорсько-викладацький склад Політехніки та представники програми «U-LEAD з Європою».

Під час семінару зупинились на розвитку інфраструктури створених громад, веденні містобудівної документації та інвестиційних можливостях ОТГ.

«Реформа децентралізації – є одним із пріоритетів діяльності Львівської облдержадміністрації. За останні кілька років ми переконалися, що реформа дає свої плоди, і зворотного шляху немає. Однак, на цьому етапі реформування нам важливо зрозуміти, що треба працювати і над створенням кадрового потенціалу. Відтак, спільні зусилля влади та академічної науки покликані підготувати кваліфіковані кадри, які допомагатимуть відповідати на виклики в майбутньому. Концептуальне бачення, розвиток бізнесу, залучення міжнародної технічної допомоги та секторальної підтримки – це ті знання та інструментарій, що мають допомогти створити сильні ОТГ. Адже без успішної громади нема сильної держави», – зазначив під час вітального слова перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

В межах семінару також порушили питання сучасних земельних відносин в галузі перерозподілу земель державної власності на користь ОТГ, а також  вплив громад на вирішення соціальних проблем та способи їх запобігання.

Подібні семінари проводитимуть і надалі, а Львівська облдержадміністрація разом із вищими навчальними закладами спільно працюватимуть над впровадженням пілотних проектів щодо створенням фахового кадрового потенціалу на місцях.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*