Обговорено питання щодо розроблення генеральних планів Турківського району

bez-nazvanyya-2 14 вересня, відбулась робоча поїздка в с.Лопушанка Турківського району за участі т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації Ткачук О.В., в.о начальника відділу охорони історичних пам’яток Львівської облдержадміністрації Харун Г.М., начальника відділу містобудування та архітектури Турківської райдержадміністрації – головного архітектора району Юдицького П.Л. та Хащівського сільського голови  Кметика М.Й.

В ході робочої поїздки було обговорено питання щодо розроблення генеральних планів Турківського району та здійснено огляд поточного ремонту пам’ятки архітектури місцевого значення дерев’яної церкви Покрови Пресвятої Богородиці, 1877р. (ох.№2071 – м) в  с.Лопушанка та в перспективі внесення пам’ятки архітектури в список ЮНЕСКО.

Вирішення даних питань є актуальними для розвитку району та його жителів, приваблення потенційних інвесторів та туристів.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*