Обговорення проблемних питань

Днями в приміщенні Турківського відділення Самбірської ОДПІ відбулася зустріч заступника начальника – Начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марії Павлович з представниками місцевої бізнес-спільноти.

«На сьогоднішній день зусилля держави і фіскальної служби направлені на створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. Одним із спільних кроків на шляху до порозуміння між фіскальною службою та платниками податків є впровадження електронного документообігу», – саме така думка висловлювалась присутніми на зустрічі.

Всім учасникам зустрічі наголошено,  що впровадження сучасних інформаційних технологій дозволяє зберегти дорогоцінний час для бізнесу шляхом уникнення черг в податкових інспекціях та заощадити кошти на придбання бланків і паперу. Адже сьогодні йдеться не лише про можливість подання звітності в електронному вигляді. Розуміючи важливість оптимізації цього процесу для платників податків, Державна фіскальна служба України запровадила цілу низку безкоштовних сервісів для платників податків, скориставшись якими можна отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію не виходячи з офісу чи дому.

В ході проведення зустрічі податківці проінформували платників податків про зміни і новації податкового законодавства 2017 року.

Наприкінці зустрічі всім роботодавцям надані роз’яснення на запитання, що надходили під час заходу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*