Обговорення перспективного плану об’єднання громад

скачанные файлыЗакон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» став предметом зустрічі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького та голови районної ради Володимира Лозюка з громадами селів району. Зокрема, очільники району зустрілися з громадами села Верхнє, Сянки Турківського району.

Основним питанням було обговорення  перспективного плану  об’єднання громад в одну територіальну громаду. Люди розуміють необхідність та  підтримують об’єднання громадян, але за умови розбудови відповідної інфраструктури. В присутніх на зустрічі з головою райдержадміністрації було багато запитань, на яких він дав вичерпні відповіді.

Також відбулася зустріч на сході села з громадами селів Бітля та Карпатське Турківського району, де проходило активне обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*