Нижньовисоцька сільська рада взяла участь в обласній спартакіаді ” Краще спортивне село Львівщини”

13603587_10206728595749812_3744247301691891395_o

2 липня, у селі Солонка під Львовом відбулася обласна спартакіада “Краще спортивне село Львівщини”.
У програмі були змагання з волейболу або міні-футболу на вибір, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів або шашок на вибір. Успішно у цих змаганнях виступила команда рідної Нижньовисоцької сільської ради Турківського району (голова Ярослав Васильович Ірод). Команда з шашок у складі Богдана Москаля (І особисте місце серед чоловіків) і Ані Вишнянчин (Ціко) (ІІІ особисте місце серед жінок) виборола І командне місце. Порадували і наші волейболісти, які посіли друге місце, поступившись у фіналі тільки господарям – команді Солонківської сільської ради Пустомитівського району. Однак дещо нищі результати показали наші тенісисти і гирьовики і в загальному заліку Нижньовисоцька сільська рада не попала у трійку кращих спортивних сіл Львівщини.
А переможцем спартакіади все таки стали господарі і це не дивно адже солонківські спортсмени останні три роки визнавались найкращим спортивним селом України. Солонківський сільський голова Віталій Ткачук постійно дбає про розвиток спорту: у сільському клубу обладнано волейбольний майданчик, нещодавно побудовано спортмайданчик із штучним покриттям для гри в міні-футбол, тенісний корт, легкоатлетичні бігові доріжки, зал для гри в настільний теніс, сучасні душові кабінки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*