Нижньотурівською сільською радою підписано угоду про співробітництво в рамках проекту ПРООН та ЄС “Місцевий розвиток,орієнтований на громаду – III”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нижньотурівська сільська рада 03.02.2015 року підписала угоду про співробітництво в рамках проекту ПРООН та ЄС “Місцевий розвиок,орієнтований на громаду – III”. Громада готова до співпраці із 2011 року. Зареєстрована громадська організація “Агенція місцевого розвитку Нижньотурівської сільської ради” та зібрані кошти для співфінансування ще у 2011 році. Правда, кошти були поставлені на банківський рахунок та на даний момент є проблеми із поверненням коштів з збанкрутілого Імексбану. Європейський Союз готовий співфінансувати ті проекти, які громада вибере собі сама, він бере на себе не більше 70% відсотків від вартості. Сільська рада повинна надати не менше 25, а громада села – зібрати не менше 5% коштів від загальної суми.

Третя фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на Турківщині стартувала у грудні минулого року. 15 сільських рад району подали заявки на участь у проекті. Щоб підписати угоди про партнерство в усі 4 села навідалася координатор Проекту Європейського Союзу ПРООН та ЄС в Львівській області Ірина Галайко. Передувало підписанню угод проведення семінарів, де вкотре наголосили на головній меті Проекту і на яких умовах його реалізують. Під час семінару говорили про проблеми села. До прикладу, у Нижньому Турові проблем вистачає, найболючіші громада села і озвучила.

1.Енергозберігаючі  заходиу у Нижньотурівському  НВК;

2.Ремонт  дороги;

3. Будівництво нового Народного дому.

4.Встановлення  вуличного  освітлення.

Тож на зустрічі визначили проблему, яка потребує першочергового вирішення. Мова про місцевий НВК. Тут хочуть попрацювати над енергозбереженням та енергоефективністю у школі встановивши новий економний твердопаливний котел та замінити у будівлі вікна та вхідні двері. Після визначення проблем, які потребують першочергового вирішння для громади, спільно проголосували за підписання угоди про співробітництво. Голова сільської ради Петро Шкрамко виконав цю почесну місію.

Координатор  проекту у  Турківському  районі -Микола  Лило.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*