Нові правила оподаткування житлової нерухомості

податкова Турківське відділення Самбірської ОДПІ повідомляє, що з 1 квітня 2014 року база оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначається виходячи із загальної площі об`єкту нерухомості, а не його житлової площі. Нагадуємо, що для платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки податковим законодавством передбачено наступні пільги:

база оподаткування зменшується на:

– 120 кв. м для квартири/квартир;

– 250 кв. м для житлових будинків;

– 370 кв. м, якщо у власності знаходяться квартири та житлові будинки.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий звітний період (рік). Пільга не надаватиметься, якщо об’єкти нерухомості використовуються власниками з метою отримання доходів: у орендних, лізингових операціях або в підприємницькій діяльності.

 

Ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м бази оподаткування.

 

З 1 січня 2014 року розмір мінімальної зарплати встановлено на рівні 1218 грн.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*