Новації Львівської митниці: інтерактивна карта митних постів та безкоштовний Wi-Fi

Львівська митниця ДФС запровадила додаткові інформаційні сервіси для громадян та підприємців. Зокрема, спільно з ЛОДА митники розробили інтерактивну карту функціонування підрозділів митного оформлення, які працюють у Львівській області. Карта доступна в мережі інтернет на офіційній сторінці облдержадміністрації.

“За допомогою цієї карти підприємці можуть ознайомитися з наявними місцями оформлення,  побачити основні їх характеристики, зокрема середній час митного оформлення декларацій за попередній місяць, оформлення сертифікатів EUR1, послуги з декларування та наявність суміжних служб”, – повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Окрім того, Львівська митниця ДФС розробила та впровадила ще один  інформаційний  сервіс. Так, у пункті пропуску “Краковець – Корчова”, та навколо нього,  відтепер подорожні зможуть  безоплатно користуватись інтернетом.  Доступ до мережі  Wi-Fi  надало одне  з  підприємств, що працюють у цьому пункті пропуску. Аналогічна послуга запрацювала також у пункті пропуску “Грушів – Будомеж”.

Варто зазначити, що ці заходи передбачені  програмою розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік “Привітний та безпечний кордон”, яка  передбачає,  зокрема,  створення інформаційної системи “Більше знаєш – швидше їдеш”.  Вона покликана  створити принципово нову структуру подання інформації громадянам через створення та підтримку веб-порталу, який би акумулював у собі інформацію про правила перетину кордону, щодо черг на кордоні, виведення інформації з камер відеоспостереження перед пунктами пропуску в режимі реального часу, також через висвітлення її в радіоефірі, тощо.  На сьогодні вже  реалізовано інтерактивну карту щодо черг на кордоні, яка теж розміщена на сайті Львівської ОДА

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*