Нова версія АРМ-Єдиний внесок

Відповідно до листа головного управління Пенсійного фонду №2892/11-14 від 22.03.2013 року, Пенсійним фондом України надано файли ezit.10.00.119 – 10.00.128.exe з оновленням до програмного забезпечення “Автоматизоване робоче місце – Єдиний внесок”  версії 128 ( розмір 19221045 байт).

Цим оновленням передбачено ряд змін:

1. Контроль заповнення полів:

Середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний період.

Працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування.

Штатна чисельність працівників.

2. Виправлено помилку збереження даних у таблиці 1 Додатку 6 та таблицях 1, 2 та 3 Додатку 5 звіту з ЄСВ (не зберігалась дата закінчення договору).

3. Додано контроль коректності заповнення кількості днів у полі «Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах» у відповідності до обраного періоду (місяця).

4. Відключено авто заповнення поля «працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлено інвалідність, осіб» (табл.1 Додатку 4) у документах, що створюються фізичною особою-підприємцем.

5. У всіх додатках (4, 5, 6 та 7) звіту ЄСВ надано можливість введення подвійних (без дефісу) прізвищ та імен, забезпечено внесення значень у відповідні поля (прізвище, ім’я) таблиць.

6. Виправлено помилку збереження зображення позначки «скасовуюча» у відправлених звітах (табл.6 Додатку 4).

7. У таблиці 4 Додатку 6 реалізоване автоматичне при створенні документу проставлення коду застрахованої особи «40».

8. Відкориговано порядок заповнення рядків 2.2.1 та 2.2.3 таблиці 1 Додатка 4.

Усім страхувальникам надається безкоштовно поновлення до програмного забезпечення для формування звітності до Пенсійного фонду України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*