Німецька компанія забезпечуватиме працівників житлом та трансфером

У зв’язку із розширенням виробництва ТзОВ «Бадер Україна» відкриває понад 500 вакансій і запрошує на роботу мешканців Львівської області. Однією із особливостей роботи є те, що підприємство повністю забезпечує витрати на проживання. Тож працівників із віддалених районів Львівщини тут забезпечують номерами у місцевих готелях Львова з усіма вигодами.

«Нещодавно «Бадер Україна» підписала контракт із Mercedes. Відтак, компанія невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach. Вже у 2019 році працівники компанії «Бадер Україна» щоденно шитимуть 200 комплектів салонів до цих автомобілів», – повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

На підприємстві вже працює понад 3800 працівників на двох підрозділах у м. Городок та с. Кожичі, поблизу Львова, і кількість робочих місць лише зростатиме.

«Підприємство із 10-річним досвідом, окрім європейських умов праці та хороших зарплат, має що запропонувати. Вже традиційно компанія самостійно навчає людей без досвіду і пропонує кар’єрний ріст. Середня заробітна плата на «Бадер Україна» становить понад 10 000 гривень. Більше того, на підприємстві працює гнучка система премій та бонусів, що дозволяє заробляти суттєво більше», – зазначив директор «Бадер Україна» Андрій Павлунь.

Зазначимо, головний офіс компанії «Бадер Україна» розташований у Німеччині. Українське підприємство оснащене найсучаснішим швейним обладнанням і має у штаті кваліфікованих працівників, рівень підготовки яких дозволяє долучитись до виготовлення високоякісної продукції для такого автомобільного гіганта як Mercedes.

Всіх охочих працювати у компанії «Бадер Україна» просимо звертатись у відділ кадрів, за номерами телефонів: 097 201 20 30 або 063 293 52 32.
http://facebook.com/BaderUkraine/
http://bader-leather.com/ua/b-u-bader/

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*