Нідерландська компанія «Галіція Грінері БВ» інвестуватиме 10,75 млн євро в тепличне господарство області

250

Нідерландська компанія «Галіція Грінері БВ»  готова інвестувати 10,750 млн євро для запуску нового сільськогосподарського проекту в Буському районі. Про це йшлося сьогодні, 1 квітня, під час робочої зустрічі голови Львівської ОДА Ірини Сех  з головним виконавчим директором компанії Пітером де Фрейдом, а також менеджером  Фонду нових ринків голландського банку FMO  Стівеном Дюжверменом.

Зокрема,  нідерландські інвестори розповіли, що вони тривалий час займаються розвитком тепличних господарств у Чорноморському регіоні, однак це перший проект, який реалізовується в Україні.

«Цей проект розташований на земельній ділянці у м. Буську, яка займає площу 20 гектарів. Перша фаза, над якою ми зараз працюємо, це тепличне господарство площею 6 га. На ділянці хочемо збудувати дві теплиці  для вирощування перцю та помідорів площею по 2,5 га кожна, а також на 1 га будуть розташовані  складські приміщення. Крім того, на 4 тис кв метрів ми будуємо теплицю, в якій вирощуватимемо  салати та різноманітну зелень», – поінформував Пітер де Фрейд.

Він пояснив, що компанія змушена розпочати перший етап із шести гектарів, оскільки  в Україні наразі немає  відповідних кваліфікованих працівників, які могли б  працювати в сучасних теплицях. «Тому наша компанія  розробила  інтенсивну схему навчання працівників, аби вони могли здобути  відповідні кваліфікації. Також на перспективу ми сподіваємося на тісну співпрацю  з аграрним університетом, щоб студенти – аграрії змогли проходити практику і набиратися навичок», – зазначив  П. де Фрейд.

Своєю чергою, голова Львівської ОДА Ірина Сех підкреслила, що дуже важливим фактором є те, що  інвестиції будуть скеровані в екологічно безпечний напрямок, тому Львівська облдержадміністрація всіляко сприятиме підтримці  такого інвестора. «Я буду підтримувати такі ініціативи,   і запрошую розвивати бізнес на взаємовигідних для всіх сторін умовах», – наголосила голова Львівської ОДА.

Також Ірина Сех відзначила, що Уряд України декларує низку законодавчих змін, аби території могли самостійно визначати шлях свого розвитку та  встановлює курс на дерегуляторну політику в галузі економіки.

«Тому в нас з’являється можливість зняти багато гострих моментів у співпраці бізнесу та влади. Більше того, є ініціатива місцевої влади, щоби Львівщина була пілотним проектом щодо дерегуляції та децентралізації державного управління. Впевнена, що це  тільки сприятиме веденню успішного бізнесу як на Львівщині так і  загалом в Україні», – сказала Ірина Сех.

Довідка:

ТзОВ «Галіція Грінері» – це компанія, що займається вирощуванням овочів в теплицях в Західній Україні. Цим товариством повністю володіє нідерландська компанія «Галіція Грінері Холдинг БВ», що  виробляє та частково імпортує тепличні овочі для українського ринку. Її метою є виробництво та продаж здорових та безпечних продуктів напряму підприємствам «Хорека» у Львівській області, оптовому ринку «Шувар» у Львові, а також місцевим і міжнародним роздрібним мережам, що базуються в Україні. Продукти будуть позначені як місцево вирощені овочі нідерландської якості.

ТзОВ «Галіція Грінері»  дотримується принципу щодо імпорту: висока якість продуктів та прозорість імпортування.

FMO банк – голландський банк, який підтримує розвиток приватного бізнесу в країнах, що розвиваються і у країнах, які формують ринок. Банк є державно (51% акцій) – приватним (49% акцій) партнерством.

FMO банк підтримує Фонд Нових Ринків (FOM), який за підтримки Міністерства зовнішньої торгівлі та розвитку корпорацій Голландії стимулює голландські підприємства інвестувати в ринки, що розвиваються, шляхом надання середньо- і довгострокових кредитів спільним підприємствам, які контролюються або управляються голландськими компаніями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*