Незабаром на Львівщині стартує чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів

20130508115424

5-10 липня в місті Львові на навчально-спортивній базі обласної організації ФСТ «Динамо» України (вул. В. Янева, 10) відбудеться чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів.

Захід проводиться Міністерством молоді та спорту України, за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України  та Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Чемпіонат України є основним національним спортивним змаганням зі стрільби з лука сезону 2013 року та одним з етапів відбору до складу збірної команди України, яка готуватиметься до чемпіонату світу, що відбудеться в жовтні 2013 року в м. Анталія (Туреччина).

Цьогоріч у змаганнях візьмуть участь понад 150 кращих лучників України, що представлятимуть збірні команди 12 областей України, м. Київ та АР Крим.

Також під час проведення цих змагань у Львові відбудеться засідання Президії федерації стрільби з лука України.

Урочисте відкриття Чемпіонату України відбудеться  6 липня 2013 року об 11 30год. (Львів, вул. В. Янева,10).

Початок змагань щоденно о  9 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*