Незабаром дорожні знаки матимуть перевагу над розміткою

До уваги водіїв!

З 15 квітня 2013 року почнуть діяти зміни до Правил дорожнього руху.  Кабінетом Міністрів України ухвалено зміни до Правил дорожнього руху, які набувають чинності з 15 квітня 2013 року (постанова Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року №111). Ці зміни передбачають низку нововведень. У першу чергу це стосується застосування технічних засобів регулювання дорожнього руху, впровадження європейських зразків дорожніх знаків і дорожньої розмітки. За новими правилами дорожні знаки мають перевагу над дорожньою розміткою.

Крім того, вводяться нові терміни: «острівець безпеки», «газон», «денні ходові вогні», «маневрування», «регулювальник», «удосконалене покриття».
Для зменшення ризику виникнення ДТП на заміських дорогах Правила дорожнього руху доповнені новою вимогою – у період з 1 жовтня по 1 травня транспортні засоби зобов’язані рухатися за межами населеного пункту в світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар.
Передбачено також посилення вимог до проїзду повз транспортних засобів з розпізнавальним знаком «Діти». Водії, які рухаються по суміжній смузі, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби – зупинитися для запобігання наїзду на дітей, що виходять з автобуса.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*