Неякісні ремонтні роботи на кільцевій дорозі міста Яворів не оплатять, – Ірина Гримак

У понеділок, 5 вересня, інженери технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Львівській області здійснили перевірку ремонтних робіт на кільцевій дорозі міста Яворів.

Про це розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Як повідомила Ірина Гримак, до облдержадміністрації надійшло звернення про те, що на кільцевій дорозі міста Яворова підрядна організація проводить ремонтні роботи із недотриманням відповідних технологій. Цього ж дня фахівці Служби автодоріг здійснили перевірку наведених фактів. За результатами перевірки дані факти підтвердились.

“Відтак, роботи, які виконувались не будуть прийняті та оплата за здійснені роботи проводитися не буде, – наголосила Ірина Гримак. – Ще раз дякуємо за небайдужість спільноти до якості виконання ремонтних робіт на території Львівщини. Просимо усіх і надалі інформувати обласну владу про виявлені факти неякісного виконання ремонтних робіт”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*