Невідома доля 11 військовослужбовців із Львівщини, які воювали на сході, – Ірина Сех

armija_ukrajina_soldatyДоля 11 військовослужбовців, відправлених в зону антитерористичної операції,залишається невідомою. Про це повідомила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех на нараді з членами Ради оборони області.

«На Львівщині вже поховано 37 військовослужбовців, які виконували свою місію в антитерористичній операції на сході. Однак залишається невідомою доля 11 воїнів. Деякі з них були в списках загиблих, але їхніх тіл нема в моргах або вони ще не впізнані, деякі потребують повторної ідентифікації», – зазначила Ірина Сех.

Вона наголосила, що зараз необхідно спрямувати всі зусилля на проведення упізнання, ідентифікації, перевезення та гідне поховання загиблих героїв.

Голова ОДА також зазначила, що всі голови райдержадміністрацій повинні приділяти особливу увагу родинам загиблих, поранених та учасників АТО.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*