Неформальна освіта та профорієнтаційні екскурсії: у вересні для молоді Львівщини провели більше 200 заходів

Впродовж вересня для молоді на Львівщині провели 142 заходи неформальної освіти та 70 профорієнтаційних екскурсій. Загалом до активностей долучились більше 6000 молодих людей.

У напрямку неформальної освіти проводились різноманітні лекції, бесіди  семінари та тренінги, серед яких варто відмітити теми: «Волонтерство, як один із шляхів до самореалізації», «Якщо щось робиш, роби добре», «Щастя – це факт, який не потребує доказу», «Цінуй життя», «Неформальна атмосфера» та інші.

В межах профорієнтаційних екскурсій молодь Львівщини відвідала такі установи та підприємства: равликову ферму, пекарню «Еко Татко», сонячну електростанцію «Яворів –Енерго», ТзОв «Електроконтак Україна», Аеродром Цунів та інші.

Варто зазначити, що заходи неформальної освіти та профорієнтаційні екскурсії для молоді проводитимуть і надалі – щомісячно  в кожному районі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*