Небюджетні організації запрошують до участі у конкурсі на надання соціальних послуг ВІЛ-інфікованим

Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс для небюджетних організацій. Їм пропонують залучати бюджетні кошти для надання соціальних послуг ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД дітям та дорослим. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

До участі у конкурсі запрошують недержавні організації, які відповідно до вимог чинного законодавства мають право професійно надавати соціальні послуги. Зокрема, це стосується надання такого пакету послуг: догляд вдома, денний догляд, консультування, соціальний супровід/патронаж, представництво інтересів.

До слова, конкурс оголосили у межах обласної (бюджетної) цільової програми Комплексна програма  соціальної підтримки   окремих категорій  громадян Львівської області на 2014 – 2017 роки.

Прийом пропозицій відбуватиметься щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 год до 18:00 год., за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 507 (департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації). Їх також можна надіслати на поштову адресу департаменту: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, 79046.

Телефон для довідок: 255-37-70, 261-28-84.

Пропозиції варто надсилати до 17 березня 2017 року для розгляду конкурсної комісії.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (http://loda.gov.ua/departament-sotsialnoho-zahystu-naselennya).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*