Не спалюй сухої трави

Без названия

У останній літній місяць всі господарі кожну погожу днину використовують, щоб прибрати і впорядкувати свої присадибні ділянки, сади та подвір’я. А найпоширеніший метод позбутися сміття та сухої рослинності – це спалити їх.

Цей небезпечний метод може призвести до великої біди, ціна якої – людське життя. Як правило, люди, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та, насправді, наражають на небезпеку себе, сусідів і суттєво погіршують стан довкілля, адже часто це переростає у великомасштабні пожежі. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, особливо у спекотні літні дні. Тому локалізувати його на відкритих територіях дуже важко. Надзвичайно небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. Також потрібно пам’ятати, що під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я.

У зв’язку з цим, ми закликаємо господарів присадибних ділянок відмовитися від практики спалювання опалого листя‚ сухої трави та інших рослинних залишків, сміття. Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей!

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*