НЕ ДОПУСТИМО НИЩЕННЯ ПРИРОДИ!

Квадроцикли

В Карпатах нова біда. З кожним роком у горах з’являється все більше техніки, яка їх нищить. В гори прийшов бізнес на мотоциклах та квадроциклах, яких “косяками” можна зустріти на карпатських стежках. Їздять вони без жодних дозвільних документів, шкодять природі, не рідко прокладають дороги по людських ділянках.

Серед таких туристів появляються і гості із-за кордону, які останнім часом крім катання, займаються розкопуванням могил та металошукачами вишукують старовинні речі. Там у них по заповідних територіях рух будь-якого туристичного транспорту заборонений. А у нас катаються без жодних погоджувальних документів, без дозволу лісництва, поліції, природоохоронної служби та місцевої влади.

Прохання до жителів району у разі появи таких горе-туристів у заповідних місцях повідомляти органи влади на телефонні лінії 102 або 112.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*