Навчання молодіжних лідерів Львівщини: завершився ювілейний XV пленер

Понад 55 молодіжних і студентських активістів із 16 регіонів України завершили тижневе навчання в межах XV пленеру Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Заклади вищої освіти Львівщини представляли 10 осіб, а сам захід традиційно відбувався на узбережжі Чорного моря у навчально-оздоровчому таборі “Політехнік-3” Національного університету “Львівська політехніка”.

Ювілейний XV пленер відбувся за графіком та став чи не єдиним молодіжним заходом всеукраїнського формату в умовах карантину, який об’єднав різні покоління молоді, а збалансована програма лідерського вишколу просто неба, на свіжому повітрі, сприяла активістам підготуватись до нового навчального року.

Під наставництвом тренерів і експертів молодь розвинула свої навики і вміння щодо лідерських якостей, взявши участь у тренінгах “Талановитими народжуються чи стають із часом? Дослідження Gallup”, “Від опанування стресу до крутого івенту” “Від студентського активіста до лідера громади” та семінарі “Осмислений Project Management”. З особливою цікавістю учасники взяли участь у заходах, присвяченим обговоренню питань онлайн-безпеки та діджиталізації освіти. По-особливому цікавим виявився “Фестиваль Незалежності”, в межах якого представники Львівщини розгорнули на морському узбережжі України у с. Коблеве один із найбільших прапорів України.

Насиченою та цікавою буде складова з популяризації здорового способу життя та фізичного виховання. Вже з першого дня усі учасники пленеру щоранку брали участь у ранковій зарядці та практичних заняттях щодо правильного розподілу фізичного навантаження. Окремий день було присвячено тематиці здорового способу життя та харчування, зокрема  запрошені експерти провели майстер-клас учасникам “(Не)страшне ГМО та (не)помітні мікроелементи”.

“Cучасні лідери оцінюють навички креативно мислити й управляти часом, комунікації, нетворкінгу, керування проектами, командоутворення вище, ніж академічні кваліфікації. Тому, щороку перед стартом академічного процесу, ми проводимо тижневий вишкіл, де допомагаємо лідерам розвиватись, щоб тримати планку лідерства,” – пояснив ідею молодіжного пленеру співголова оргкомітету, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що захід було організовано Національним університетом “Львівська політехніка”, ВМГО “Національний студентський союз”, управлінням молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*