Навчальний семінар з питань потенційних учасників обігу аграрних розписок та фінансової підтримки агровиробників у 2018 році з обласного та державного бюджетів

DSCN9124

У четвер, 1 лютого, в приміщенні сесійної зали районної ради проведено навчальний семінар з питань потенційних учасників обігу аграрних розписок та фінансової підтримки агровиробників у 2018 році з обласного та державного бюджетів. Семінар проводився за учстю представників департаменту агропромислового розвитку, зокрема Галини Бардахівської – головного спеціаліста відділу економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, координатора проекту «Аграрні розписки в Україні» Олени Топій, менеджера ТзОВ «ДР Грін Україна» Володимира Дащука.

DSCN9122

На семінарі присутні керівник апарату райдержадміністрації Мирон Бойко, голови та представники місцевих рад, голови фермерських господарств, голови сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних ферм, представники районної продспоживслужби, ЗМІ.

Було обговорено питання напрямків фінансової підтримки агропромислового комплексу з державного та обласного бюджетів.

Також ознайомлено присутніх про реалізацію програми з розвитку фінансування агросектору міжнародної фінансової корпорації (IFC, група світового банку) в Україні та у Львівській області, проект з впровадження аграрних розписок, про виробництво та постачання мінеральних добрив.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*