Навчальний семінар на тему: «Впровадження системи енергоменеджменту»

images

Згідно меморандуму між Львівською обласною адміністрацією та Держенергоефективності про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, сьогодні, 20 жовтня, представником департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації  в залі засідань районної ради проведено навчальний  семінар на тему: «Впровадження системи енергоменеджменту».

В даному заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації, керівники закладів охорони здоров’я, освіти та культури, особи, відповідальні за моніторинг споживання енергетичних ресурсів в закладах.

На семінарі було надано роз’яснення щодо моніторингу енергетичних ресурсів з допомогою програмного забезпечення Umuni, використання якого профінансовано фондом Східна Європа.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*