“Наукові розробки в поєднанні з економікою дадуть позитивні результати”, – Олег Синютка

Сьогодні, 26 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із науковцями у межах розширеного засідання Вченої ради Інституту біології клітин Національної академії наук України.

Під час зустрічі очільника області ознайомили із ситуацією із науковими публікаціями та рівнем залучення міжнародних та українських грантів у розвиток науки.

Окрім того, порушили питання рівня прикладного застосування розробок Інституту біології клітин у медицині, зокрема, у боротьбі з онкологією, а також в аграрному секторі під час виробництва кормів.

«Львівщина останніми роками активно розвивається, і ми можемо з впевненістю стверджувати, що динаміка розвитку області у різних сферах набирає обертів. Єфективне використання коштів – не менш важливий пункт, ніж пошук цих коштів. Якщо наука може запропонувати прогресивні та ефективні розробки, їх обов’язково треба впроваджувати. Реальний сектор економіки готовий до співпраці з наукою. Є підприємці, які готові брати на себе ризик впровадження експериментальних розробок», – зазначив у розмові з науковцями Олег Синютка.

Очільник області запевнив учених, що депутатський корпус підтримає фінансування науки, а в обласний бюджет можна внести зміни на користь розвитку наукових розробок.

Відтак, представники Інституту мають сформувати перелік пропозицій, аби ознайомити обласну владу зі своїми розробками.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*