Національний прапор – це символ, який веде наших воїнів вперед до перемоги, – Олег Синютка

Сьогодні, 23 серпня, Львівщина разом разом з усією Україною відзначає День Державного Прапора.

Відтак, біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації провели урочисту церемонію підняття Прапора України. 

«Історія українського прапора – це історія наших звитяг, нашої боротьби та наших славетних перемог. Тисячоліття барви нашого прапору є символом нашої землі, ці барви вели вперед полки Володимира Великого та Богдана Хмельницького, Січових Стрільців та воїнів УПА. І сьогодні наш національний прапор є символом, який веде вперед до перемоги наших воїнів. І ми знаємо: де майорить наш прапор – там наша правда. Він буде і над Луганськом, і над Донецьком. Наш прапор –  це наша душа, наша мрія і віра в краще життя. Там, де є наш прапор і тризуб, там буде перемога, бо це символ нашої єдності і згуртованості. Кожен українець, де б він не був, сьогодні відзначає День державного прапора. Ми тут, у Львові, одним серцем одними устами чітко скажемо, ворогу ніколи нас не здолати, бо за нами сила та перемога», – зазначив під час урочистої церемонії голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Зазначимо, право підняти Державний Прапор надали Христині Пограничній – чемпіонці Європи з художньої гімнастики, Романові Фараду – учню 11 класу, одному із кращих ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та Мирославі Федоровій –  доньці бійця 24-го батальйону територіальної оборони АЙДАР, який помер 26 серпня 2014 року від тяжкого поранення, отриманого під час збройної сутички під селом Хрящувате.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*