Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017»: прийом заявок триває

До 15 лютого триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017».

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства і волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів і волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період із 1 січня по 31 грудня 2017 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні; благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги й будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування і політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку й популяризації благодійних ініціатив.

Переможців визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде у 20-х числах березня 2018 року в Києві, у колонній залі Київської міської державної адміністрації. Кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначать унікальною нагородою – «Ангелом добра», який у благодійному середовищі неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті країни. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають його найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

При підготовці та проведенні Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Протягом років проведення конкурсу підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України. Постійним партнером є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

Положення про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017», форму заявки, критерії та порядок оцінювання можна знайти на офіційному сайті конкурсу.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа – виконавчий директор Асоціації благодійників України Оксана Лобко, тел. (067)16-404-11. Електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*