Національний фонд охорони навколишнього середовища та управління водними ресурсами Республіки Польща оголосив конкурс заявок у рамках програми «Інвестиції в управління стічними водами за межами країни»

Обласна державна адміністрація інформує, що одним із варіантів залучення коштів для реалізації природоохоронних заходів є фінансування з боку закордонних партнерів. Так, Національний фонд охорони навколишнього середовища та управління водними ресурсами Республіки Польща оголосив конкурс заявок у рамках програми «Інвестиції в управління стічними водами за межами країни».

Мета програми – поліпшення та захист стану поверхневих, підземних, перехідних і прибережних вод у Польщі за рахунок інвестицій в очищення водних ресурсів.

Фінансування може бути отримане на будівництво, розширення,

модернізацію очисних споруд та систем каналізаційних мереж, а також на

розроблення проєктно-кошторисної документації.

Національний фонд зарезервував до 100 млн злотих на реалізацію програми на 2016-2023 роки. Наразі підтримка у вигляді пільгового кредиту прогнозується на рівні до 90 відсотків прийнятних витрат проєкту.

З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за

посиланням: http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з

департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації готові виступити партнерами проєкту та за потреби забезпечити співфінансування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*