Національно-патріотичне виховання: понад 46 тисяч учнів відвідали музеї області

Сьогодні, 13 травня, відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання  проінформували про проведені заходи у напрямку національно-патріотичного виховання у січні-квітні 2019 року.

“Ми повинні бути свідомими того, що почуте і побачене по телевізору не формує у сучасної молоді ніякої патріотичної позиції. В цьому контексі важливо до учнів та студентів донести наші героїчні, звитяжні сторінки. Поки кожен через себе особисто не пропустить ці події, результату не буде. Це має бути цікаво, доступно та сучасно. Адже все те, що ми вкладемо в серця дітей, залишиться з ними на все життя”, – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Відтак, за словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослави Туркало, від початку року понад 46 тисяч осіб учнівської молоді відвідали музеї області. Активними були у Жовківському, Яворівському, Пустомитівському, Сокальському районах. Також у межах проекту “Відвідай” створили віртуальні 3D тури експозиціями національно-патріотичних музеїв Львівщини.

Протягом трьох місяців до кожної бібліотеки області потрапили понад 150 книг, а загалом у межах проекту “Українська книга” отримали майже 200 тисяч примірників сучасних, патріотичних, українських книг.

Окрім того, у районах Львівської області вперше на Львівщині відбувся Форум військових письменників, під час якого 23 автори, які пройшли російсько-українську війну, презентували свої книги та зустрічалися із читачами у різних районах області.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА організував майже п’ять сотень зустрічей із учасниками російсько-української війни, участь у  яких взяли більше 18 тисяч осіб, а також відбулись півтори сотні екскурсій до військових частин. Подібні заходи триватимуть і надалі.

Делегації Львівщини також брали участь у всеукраїнських заходах національно-патріотичного виховання, зокрема, у «Джура – десантник» на Житомирщині, “Український кордон – 2019 ” в Одеській області та «Гурби-Антонівці» на Тернопільщині.

Серед планів – організація всеукраїнського фестивалю, спрямованого на формування національно-культурної ідентичності, «Зашків» та військово-патріотичного вишколу Ігор нескорених (в рамках святкування 75-ї річниці створення УГВР) на Самбірщині. Окрім того, до кінця року заплановані різноманітні проекти та акції, зокрема, вишкільні табори, вікенди з учасниками АТО, теренові ігри тощо.

Департамент освіти своєю чергою має намір створити Центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді на базі Новояворівського МНВК (пілотний проект для навчання учнів ЗЗСО Яворівського району), проведення військово-польових зборів на базі військових частин та організація Літньої школи допризовної підготовки для старшокласників за участю членів ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Детальніше зі стратегічними напрямами роботи департментів у сфері патріотичного виховання можна ознайомитись туттуті тут

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*