Нацгвардійці Західного ОТО підсумували півріччя

У Західному територіальному управлінні підвели підсумки службово-бойової діяльності за перше півріччя 2015 року. На плацу Галицької бригади командирів військових частин та окремо розташованих підрозділів привітав тимчасово виконувач обов’язків начальника Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Валерій Смолов.

Розпочався захід із хвилини мовчання в пам’ять про загиблих військовослужбовців. За час проведення антитерористичної операції на сході країни в частинах Західного ОТО загинуло сімнадцять військовослужбовців, двоє військовослужбовців вважають безвісті зниклими.

Під час підбиття підсумків заступники начальника територіального управління обговорили нагальні питання, пов’язані з виконанням службово-бойових завдань у зоні проведення АТО, підготовки особового складу, завершення призивної кампанії І-2015 у військових частинах, а також якісного проведення шостої хвилі мобілізації до військових частин Західного ОТО Національної гвардії України.

Також командирам військових частин довели про кадрові переміщення офіцерського складу на вищі посади, а також особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, яких призвали на військову службу під час мобілізації на особливий період, відповідно до Указу Президента України.

Командири військових частин отримали завдання на друге півріччя 2015 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*