«НАТО – це стандарти життя у всіх сферах», – Олег Синютка під час семінару «Україна-НАТО: Формула Безпеки»

Сьогодні, 27 березня, у Національному університеті «Львівська Політехніка» стартував Регіональний семінар «Україна-НАТО: формула безпеки». Захід об’єднав представників влади, наукового та студентського середовища.  

«Сьогодні 86 % мешканців Львівщини бачать майбутнє України в Європейському Союзі і 80 % в системі Північноатлантичного оборонного альянсу. Але для цього нам потрібно пройти велику і складну дорогу. Ми сьогодні горді від того, що зусилля Президента України на зовнішньо-політичному напрямку привели до визнання Північноатлантичним блоком України, як країни аспіранта і це є великим кроком до подання заявки і підписання плану дій по вступу України в НАТО. Наше завдання сьогодні – згуртувати людей, розказати і пояснити, що тільки перехід на стандарти НАТО в усіх сферах життя дасть можливість Україні відчувати себе безпечною і дасть можливість вирішити глобальні проблеми, як зовнішньополітичного характеру, так і питання внутрішнього розвитку та безпеки», –  зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Як наголосив очільник області НАТО – це високі стандарти у всіх сферах життя.

«НАТО – це не тільки військова потуга, НАТО – це стандарти життя у всіх сферах. І дуже важливо для присутніх почути сьогодні саме цю сторону. Коли ми говоримо про Північноатлантичний Альянс ми також говоримо і про освіту, систему державного управління, технології та всі сторони нашого життя. І лише тоді ми зрозуміємо, яким є той вибір, який пропонує сьогодні Президент України», – додав Олег Синютка.

Учасникам заходу презентують діяльність НАТО, зокрема базові принципи, механізми прийняття рішень. Присутнім також представили фільм «Альянс Свободи».

«Російська агресія проти України кардинально змінила настрої українців щодо Альянсу. Міфи, які насаджувались ще за радянських часів та активно підтримувались російською пропагандою почали руйнуватись. Якісне впровадження реформ сектору безпеки та оброни, а також активна компанія з інформатизації широких верств населення дасть нам можливість досягти членства в організації колективної оборони. Це принесе мирне майбутнє нашій державі, стабільний розвиток, а також партнерство з провідними державами», – наголосила голова Постійної делегації України ПА НАТО Ірина Фріз.

Зазначимо, що Львів став першим містом, де семінар «Україна-НАТО: формула безпеки» триватиме упродовж двох днів. Такі семінари вже прослухали у Тернополі, Харкові, Дніпрі, Одесі та Чернівцях. У планах – Сєверодонецьк,  Краматорськ та Запоріжжя.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*