Наталія Ільницька привітала жінок району з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня»

Відповідно до Указу Президента України від 07 грудня 2019 року №893/2019 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації, шістьом жінкам Турківського району присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

З цієї нагоди 27 липня перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Ільницька зробила виїзд в села району, від імені голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького та від себе особисто привітала жінок з важливою в їх житті подією, адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання їх материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вони вкладала у своїх дітей. В даному заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Світлана Гут, голови Карпатської (Марія Момоход), Верхньо-Висоцької (Богдан Черепанин), Нижньо-Висоцької (Ярослав Ірод), та Явірської ( Дмитро Гошовський) сільських рад.

Наталія Ільницька висловила матерям щирі слова вдячності, побажала міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, родинного тепла, вручила нагрудний знак і посвідчення та квіти. А також висловила найщиріші слова подяки за те, що вони подарували своїм дітям життя, навчили любити, творити добро. Побажала жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості і поваги від дітей.

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно матерям, які народили та виховали  п’ятеро і більше дітей: Бугір Марії Олексіївні жительці села Карпатське, Сокирко Галині Василівні жительці села Стоділка, Тацин Галині Олексіївні з села Карпатське, Ціко Ганні Юріївні, жительці села Карпатське, Іжик Степанії Петрівні, жительці села Заріччя та Лях Ірині Юріївні з села Верхнє Висоцьке.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*