Наступну Спартакіаду допризовної молоді пропонують провести у Львові

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов виступив з ініціативою провести фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади допризовної молоді 2016 р на львівській навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони. Таку пропозицію Міністр озвучив за результатами візиту до Львівської області та детального знайомства з роботою бази.

“Мінмолодьспорту спільно із Міноборони та Міносвіти відновили проведення щорічної Спартакіади допризовної молоді. Цього року фінальний етап змагань пройшов у Житомирському військовому інституті ім. Корольова. Буду пропонувати щоб наступного року юнаки з усієї України зібралися у Львові та позмагалися на навчально-спортивній базі літніх видів спорту. Особисто переконався, що тут є всі необхідні для цього умови. Також Львів є прекрасним вибором, враховуючи національно-патріотичну складову Спартакіади, яка відіграє не меншу роль, ніж спортивна”, – наголосив Ігор Жданов.

Під час відвідування бази, Ігор Жданов ознайомився з роботою унікального та єдиного в Україні критого велотреку, залів для кульової стрільби та стрільби з лука, тренувальними полями для сучасного п’ятиборства. Обговорювалися проблемні питання функціонування спортивної інфраструктури, оновлення спортивного інвентарю та перспективи розвитку бази. Міністр також поспілкувався зі спортсменами та тренерами, які проводять тут свої навчально-тренувальні збори та готуються до міжнародних стартів.

Щоденно на базі займається 900 спортсменів різних вікових категорій та видів спорту: 25 з них є членами національних збірних команд України, 4 спортсмени здобули олімпійські ліцензії на Олімпіаду у Ріо-де-Жанейро.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*