Наступного року зміниться система фінансування ремонту українських доріг, – Володимир Омелян

Наступного року фінансування ремонтних робіт українських автошляхів здійснюватимуть за новою системою. Про це розповів Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу у межах робочої поїздки на Львівщину у понеділок, 10 квітня.

“Наступного року в Україні запрацює Дорожній фонд. Це означає, що у 2018 році половину коштів у вигляді акцизного збору скерують на відновлення українських доріг. У 2019 році ця цифра має становити 75%, а у 2020 році — 100%”, – розповів Володимир Омелян.

За його словами, паралельно відбудеться децентралізація Укравтодору. Зокрема, 120 тис км українських доріг передадуть на обласний рівень з фінансуванням із Дорожнього фонду.

“Додаткові кошти на ремонт доріг вдається залучати і завдяки митному експерименту. Цьогоріч сподіваємось на відновлення українських автошляхів акумулювати близько 1 млрд грн державних коштів”, – зазначив посадовець.

“Маємо підтримку і з боку польського уряду у вигляді коштів від кредиту для уряду України. Відтак 100 млн євро скерують на відновлення українських доріг та розбудову контрольно-пропускних пунктів”, – резюмував Міністр інфраструктури України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*