Наступного року в області виготовлятиме асфальт п’ять заводів

На території Львівської області працюватиме п’ять базових асфальтних заводів. Їхні потужності дозволять виробляти 250-300 т асфальту в годину і забезпечувати безперебійне постачання цього матеріалу для ремонту автошляхів. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради з керівниками міст обласного значення у п’ятницю, 25 грудня.

“Заводи будуть розташовані у різних районах області , – зазначив Олег Синютка. – Зокрема, у Рясне-2, у селі Ожидові, що у Буському районі, Ходовичах, що на Стрийщині, між Самбором і Старим Самбором та між Жовквою і Червоноградом”.

Окрім того, очільник області наголосив, що продовжуватимуть ремонті роботи на дорогах ті компанії, які добре себе зарекомендували: ТОВ “Онур”, ТОВ “Автомагістраль Південь”  та інші. Також до співпраці запросять й інші місцеві компанії: ТОВ “Шляхбудсервіс”, ТОВ “Агрошляхбуд” та ТОВ “Магістраль”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*