Нашого земляка-учасника АТО Ярослава Паращича нагороджено медаллю  

DSC_21112 березня 2016 року, учасника АТО Ярослава Паращича, бухгалтера Турківської ДЮСШ «Юність» нагороджено медаллю «Захисника Вітчизни» згідно Указу Президента України від 08.05.2015 року. Нагороду вручив Турківський військовий комісар підполковник Косман Руслан Васильович. В нагородженні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк та уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Михайлович Сушкевич, який перебував з візитом на Турківщині.

Нагадаємо, Ярослав Ярославович 18 березня 2014 року, був призваний на військову службу у Турківський райвійськкомат на посаду кодувальника. У грудні місяці скеровано для подальшого проходження служби у 24 механізовану бригаду ЗСУ, яка брала участь у бойових діях у зоні АТО. У складі З батальйону Яворівської DSC_2112бригади обороняв с. Кримське, що в Луганській області. 25 січня отримав поранення під час обстрілу бойовиками позицій сил антитерористичної операції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*